Шампуні

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

1-12 из 1683

Страница:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

1-12 из 1683

Страница:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Очищення - це перше, що необхідно у догляді за волоссям. Обійтися сьогодні без шампуню неможливо!

Індустрія краси пропонує величезну різноманітність засобів догляду за волоссям і важливо грамотно підійти до питання вибору шампуню для себе.

Як підібрати ідеальний шампунь для волосся?

Щоб волосся завжди було красивим і сповнене життєвої сили, перш за все, потрібно використовувати для миття правильний шампунь.

Як вибрати гідний шампунь для волосся серед незліченної множини?

Навіть найдорожчий шампунь, підібраний неправильно принесе більше негативу Вашому волоссю, ніж користі.

Перед покупкою шампуню слід визначитися з типом самого волосся та цільовим призначенням засобу для догляду за волоссям.

Які бувають типи волосся?

Волоси прийнято ділити на: сухі, нормальні, жирні та змішані.

  1. Нормальне волосся - виглядає завжди доглянутим і здоровим. Вони випромінюють життєву силу, легко розчісуються та піддаються укладання. Через кілька днів зберігають свіжість, не стаючи жирними. На жаль, нормальний тип волосся трапляється досить рідко.
  2. Сухе волосся - виглядає тьмяним, слабким, має посічені кінчики, легко ламається. Через те, що вони плутаються – їх важко розчісувати. Як правило, сухе волосся – це наслідок неправильного догляду, частого фарбування або постійного використання фена чи інших приладів та засобів укладання.
  3. Жирне волосся – виглядає недоглянутим, має надмірну жирність, злипається в окремі пасма.
  4. Змішаний тип волосся характерний для довгого волосся. Як правило, якщо Ви володарка довгого волосся, то напевно звернули увагу, що волосся жирне біля кореня, далі від кореня більш сухе, а на кінчиках посічене.

Визначившись із типом свого волосся, можна приступати до вибору та купівлі шампуню. Шампунь потрібно купувати строго відповідно до свого типу волосся. Не піддавайтеся хитрощі «сімейний» і «універсальний» шампунь! З ними краще не зв'язуватись, тому що від них отримаєте більше шкоди, ніж користі.

Які бувають шампуні?

Давайте розбиратися з видами шампунів. Прийнято поділяти шампуні на:

  • нейтральні - використовуються для звичайного очищення волосся;
  • лікувальні – застосовуються при захворюванні шкіри голови або волосся (наприклад - шампуні від лупи або від випадання волосся);
  • відтінки – використовуються для одночасного очищення та надання волоссю бажаного відтінку;
  • шампуні для глибокого очищення.

Косметична промисловість випускає шампуні:

  • рідкі – звичайні, звичні нам, шампуні;
  • сухі – у вигляді порошку або пудри.
  • тверді – у вигляді бруска, схожого на мило.

Склад шампуню

Всі шампуні незалежно від бренду та ціни, як правило, виробляють з одних і тих самих складових: вода, миючий засіб, піноутворювач, інгредієнти, призначені для виконання певних завдань та для різних типів волосся та консервант.

Але є одна важлива ознака, що визначає якість шампуню. У кожному шампуні, як Ви помітили, є речовина, яка відповідає за піноутворення – поверхнево-активний елемент (детергент або його ще називають ПАР – поверхнево-активна речовина). Існує 6 видів детергентів:

  1. ТЕА Laureth Sulfate;
  2. TEA Layril Sulfate;
  3. Sodium Laureth Sulfate;
  4. Sodium Lauryl Sulfate;
  5. Ammonium Laureth Sulfate;
  6. Ammonium Lauryl Sulfate.

Найбільш щадним є ТЕА Laureth Sulfate. Найшкідливішим - Ammonium Lauryl Sulfate.

У більшість шампунів, що зустрічаються у магазинах, входить третій, четвертий детергент. Буває, що і в дуже дорогих шампунях використовують п'ятий, і шостий ПАР.

Вважається, що ці інгредієнти сушать шкіру голови, шкідливо впливаючи на волосся і навіть, типу, можуть проникати всередину, шкодячи організму.

Однак, за час, який ми відводимо на миття голови, навряд чи ці речовини встигнуть зробити такий високий несприятливий вплив на організм. Їх не рекомендують використовувати тільки тоді, коли вони входять до складу засобів для волосся, які призначені для тривалого контакту зі шкірою або якщо ці засоби згодом не змиватимуться з волосся (наприклад маски для волосся, спреї).

Замість перерахованих: лаурилсульфату натрію, лауретсульфату натрію, лаурилсульфату амонію та лауретсульфату амонію, в шампунях може використовуватися мильна основа. Такі шампуні погано піняться, але дуже добре очищають волосся та шкіру голови. Мити волосся такими шампунями складніше, тому що рекомендується його нанесення в 2-3 підходи за один раз. Вважається, що волосся після миття таким шампунем залишається чистим значно довше.

Багато виробників сьогодні позиціонують свої шампуні як натуральні чи органічні. На жаль, знайти зараз шампунь без хімічної добавки практично неможливо. До того ж деякі натуральні інгредієнти, які можуть бути корисними для волосся, не зовсім добре справляються із завданням очищення волосся, а іноді схильні викликати алергічні реакції шкіри.

Як же визначити хороший шампунь?

Визначити хороший чи поганий шампунь можна, уважно прочитавши етикетку. Основний принцип побудови етикеток – кількісний склад компонентів прописується за зменшенням, тобто. спочатку вказується речовина, яку найбільше в шампуні.

Гарний шампунь повинен насамперед:

  • добре промивати волосся, не залишаючи на них бруду та жирності;
  • сприяти легкому розчісування волосся;
  • не викликати подразнення шкіри голови та лупа;
  • не обтяжувати волосся;
  • вилучати статичну електрику з волосся;
  • живити та зволожувати волосся;
  • сприяти підвищенню еластичності волосся;
  • захищати волосся від шкідливого впливу зовнішнього середовища.

Отже, ми з вами розібралися з типом волосся, з видами та складом шампунів.

Тепер переходимо до вибору шампуню!

Загальні рекомендації щодо вибору шампуню

При виборі шампуню слід дотримуватися основних принципів:

  1. Підбирати шампунь потрібно виключно з урахуванням типу та стану волосся. Забудьте поняття «сімейні» та «універсальні» шампуні.
  2. Уважно вивчайте етикетку, тобто склад шампуню.
  3. Не ведіть на слово «натуральний» або «органічний» на етикетці. Натуральні, органічні компоненти в шампуні, можуть ставитися до властивостей, що кондиціонують, але ніяк не до ПАР. Шампунів без детергентів не буває, тому що натуральні інгредієнти не дозволяють добре промити волосся.
  4. Не експериментуйте довго і часто з підбором шампуню – це може зашкодити волоссю. Виберіть пару, відповідних шампунів і періодично змінюйте їх.

Раніше існувала думка, що мити жирне та нормальне волосся потрібно не частіше 1 разу на 7 днів, сухе та пошкоджене – 1 раз на декаду (10 днів).

Сьогодні такий підхід вважається неправильним. Мити волосся потрібно в міру їх забруднення.

Де купити якісний шампунь?

Інтернет-магазин Ера Краси пропонує своїм клієнтам різноманітний вибір шампунів від різних виробників, брендів, а також різної цінової категорії.

У нас Ви зможете купити шампуні:

  • для різних типів волосся;
  • для вирішення різноманітних проблем з волоссям – випадання або лупа;
  • для чутливої ​​або роздратованої шкіри голови;
  • для надання об'єму волоссю;
  • для відновлення волосся;
  • тонуючі шампуні;
  • професійні шампуні.

Докладний опис, якісні фото, численні відгуки допоможуть Вам правильно підібрати засіб для чищення для Вашого волосся.

Ми гарантуємо Вам якість шампунів для волосся, належний рівень обслуговування та швидкість доставки.

Замовивши шампуні в інтернет-магазині Ера Краси, користуйтесь прийнятним для Вас способом оплати:

  • платіж при отриманні (накладений або кур'єру при отриманні)  або
  • передплата на картку банку.

Шампуні, куплені в Ері Краси, будуть точно в строк доставлені в будь-яке місто України: Артемівськ, Миколаїв, Біла Церква, Первомайськ, Дніпропетровськ (Дніпро), Полтава, Мукачево, Умань, Ізмаїл, Сєверодонецьк, Вінниця, Харків, Івано- Франківськ, Іллічівськ (Чорноморськ), Слов'янськ, Помічна, Кіровоград (Кропивницький), Запоріжжя, Київ, Кам'янець-Подільський, Житомир, Чернівці, Одеса, Хмельницький, Южнукраїнськ, Черкаси, Донецьк, Луганськ, Сєвєродонецьк, Рівне, Херсон та ін. міста України.

Тільки оригінальні високої якості шампуні - у каталозі раніше на цій сторінці.

Якщо при виборі шампуню у Вас виникнуть питання – отримайте швидку відповідь у нашого онлайн-менеджера.

Купаючи шампунь, пам'ятайте одного очищення часом недостатньо для підтримки волосся в ідеальному стані. Ера Краси пропонує ознайомитися з великим асортиментом кондиціонерів та бальзамів для волосся. Цікавим розділом стане для Вас розділ з масками, сироватками та оліями для волосся. Для тих, хто займається лікуванням волосся, рекомендуємо лікувальні ампули для волосся.

Нехай у Вас завжди буде прекрасне волосся та гарний настрій!

З Вами Ера Краси!

Уточнение цены